Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je libo ruletku.....?

6. 1. 2009

lze odolat."Vždyť za chvíli mi vyjde tiket, tak nějakou tu kačku můžu obětovat."

Po deseti minutkách na "casino" kontě roztahuje svoji hnusnou hubu nula, a ještě se vám vysmívá. Nevadí, za pět minut mi to začne. Kašlu na to. Vyhraju a do kasina už nevlezu, zůstanu u starýho dobrýho sázení na sport. TO SE DÁ NĚJAK OVLIVNIT VĚDOMOSTMA A NENÍ TO JEN O NÁHODĚ. (haha)

Ouha. Ty zmrdi prohrávají. To snad není možný, přece minulý týden hráli tak dobře. "Hraj ty zmrde!!!!" "To snad není možný" "Tak to je konec" Na kontě nula, prachy v hajzlu, čas v hajzlu, pohádal jsem se s přítelkyní(rodiči). Ten svět je nespravedlivý.

Poznáváte se? Já se v tom poznávám (resp.poznával), ale nastěstí už jsem se vymanil (víceméně). Sázím jednou za čas, resp. 2x za rok mám třeba měsíční úseky, kdy něco zkusím vsadit a pak na to kašlu a dokonce i z úspěchem (ač moje bilance na to nevypadá). A když to nedopadne, tak mě to stojí opravdu jen rozumný peníz.

Ale baví mě to, mám rád ten sázkařský adrenalínek.:) A proto se pomocí tohoto blogu "učím" sázet. Sázet s rozvahou a dlouhodobě. Klidně se tomu budu věnovat každý den, ale mým cílem je, věnovat se tomu max. 2 hodiny denně. A hlavně, NESLEDOVAT TY POSRANÝ LIVESCORY!!!

Takže se mějte a hodně štěstí ve Vašich sázkařských rozhodnutích.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář